Centra iespējas

Kontakti Karjeras Centra iespējas Visiem zināms, ka IT nozare ar katru dienu aizņem arvien stiprākas pozīcijas darba tirgū, kā visattīstošākā, pieprasītākā, modernākā nozare. Tā vilina cilvēkus pievērst savu uzmanību ar savām inovācijām, perspektīvām, iespējām strādāt brīvā un nepiespiestā atmosfērā.

centra iespējas

Riga Coding School — tā centra iespējas vieta, ar kuras palīdzību var piekļūt tuvāk tehnoloģiju nozarei. Mēs piedāvājam izmantot iespēju atrast praksi vai darba vietu kādā no mūsu IT partner-uzņēmumiem — ne tikai mūsu skolas absolventiem, bet arī jebkuram citam interesentam.

Iespējas mūsu centrā Kas pieejams mācību kursu dalībniekiem Tematiski, realitātei pietuvināti semināri. Semināru laikā kursanti apgūst teorētisko un praktisko daļu. Mēs dodam iespēju trenēties, izmantojot modernu operāciju aprīkojumu, simulātorus un narkotizētus dzīvos audus. Apmācību process notiek augsti kvalificētu ekspertu uzraudzībā, To nodrošina nozares profesionāļi no Latvijas, Baltijas un Eiropas valstu klīnikām.

Tieši šī iemesla dēļ esam izveidojuši īpašu skolas filiāli — Karjeras Centru. Kas ir Karjeras Centrs viedo bināro iespēju stratēģijas kā tas var palīdzēt Jums?

centra iespējas

Rīgas Programmēšanas skolas mērķis ir Centra iespējas iekārtošana darbā. Lai labāk saprastu un uzzinātu cilvēka vēlmes un iespējas, tikšanās notiek individuāli, un process notiek pēc mentora principa — uzklausam un sniedzam vispusīgu konsultāciju karjeras plānošanā.

centra iespējas

Pie mums ir lieliska iespēja uzzināt kā parasti notiek darba intervijas, ko prasa darba devējs, kādus uzdevumus liek risināt. Dalāmies ar kļūdām, kuras visbiežāk tiek  pieļautas interviju laikā un sniedzam vērtīgus padomus no mūsu veiksmes stāstiem un pieredzes.

centra iespējas

Šis ir pirmais solis karjeras uzsākšanai IT nozarē. Meklējot jaunu darba vietu ir svarīgi izveidot pareizu CV. Tādā veidā darba devējs uzreiz pievērsīs uzmanību šim dokumentam, var radīt iespēju tikt uzaicinātam uz klātienes interviju.

centra iespējas

Pie mums ir iespēja pārveidot jau esošu CV, lai tas būtu ātri, viegli lasāms un ar visu nepieciešamo infprmāciju vai gluži otrādi — bez liekās informācijas.

Vai arī izveidot pārliecinošu CV, ja tāds vēl nav izveidots.

centra iespējas

Šis ir otrais solis pretī izcilai karjerai IT. Pēc klātienes tikšanās pastāv liela iespēja, ka Jums izsniegs testu, kurā pārbaudīs Jūsu iemaņas konkrētajā tehnoloģijā. Izmantojiet Karjeras Centra iespējas, un rezultāts neliks ilgi gaidīt!

Atklāta kultūras centra “Siguldas devons” 3. sezona

Skatiet arī