Opcija ieslēgta, Funkcijas Sync Library (Bibliotēkas sinhronizēšana) ieslēgšana pakalpojumā Apple Music

  • Pasaules tirdzniecības centra jaunumi
  • Leoton tirdzniecība
  • Kā noteikt opcijas cenu
  • Vai vajadzīga palīdzība?
  • Binro opciju tirdzniecbas stratijas Video

Kad ir ieslēgta ātro pirkumu opcija, jebkurā ierīcē, kurā esat pierakstījies, varēsiet veikt YouTube pirkumus bez papildu verifikācijas. Pēc noklusējuma pirkumu verifikācija ir ieslēgta un attiecas uz katru ierīci, kas ir saistīta ar jūsu Google kontu.

rsi bināro opciju stratēģijas

Kad pirkumu verifikācija ir ieslēgta, lai veiktu pirkumu pakalpojumā YouTube, ir nepieciešama noteikta informācija, piemēram, jūsu Google konta parole. Ja pirkumu verifikācija ir ieslēgta, tas var palīdzēt novērst nejaušas vai nesankcionētas maksas.

  1. Canon : PIXMA rokasgrāmatas : E series : Drukāšana nesākas
  2. Zvana atkārtošanas opciju iestatīšana | HP Officejet Pro
  3. Zvani un sapulces Tālruņa numurs Ievadiet sava mobilā tālruņa numuru kopā ar valsts un reģiona kodu.

Ja nevēlaties pieprasīt verifikāciju, skatiet tālāk sniegto informāciju par to, kā ieslēgt ātros pirkumus. Svarīga informācija. Jūsu izvēlētā verifikācijas metode var nebūt piemērojama visos pirkumu gadījumos.

dienas beigu bināro opciju stratēģija

Dažos gadījumos jums joprojām var būt jāveic pārbaudītas vietnes ieņēmumiem, izmantojot citu metodi, kas nav jūsu izvēlētā metode. Dažiem filmu un TV pārraižu pirkumiem pakalpojumā YouTube, iespējams, būs jāveic pirkumu verifikācija, pat ja jums ir ieslēgti ātrie pirkumi. Ja nepieciešams, vienmēr varat mainīt vai atiestatīt Google konta paroli.

Microsft Teams pirmie soļi - 1. daļa

Pirkumu verifikācijas ieslēgšana Pirkumu verifikācija nav jāieslēdz manuāli — tā ir iespējota pēc noklusējuma konta līmenī. Ieslēdzot vai izslēdzot verifikācijas iestatījumus, tiks ietekmēta jebkura ierīce, kas ir saistīta ar jūsu Google kontu. Ātro pirkumu ieslēgšana Ieslēdzot ātros pirkumus, tiks atspējota pirkumu verifikācija visās ierīcēs, kuras ir saistītas ar jūsu Google kontu. Lai ieslēgtu ātros pirkumus, veiciet tālāk norādītās darbības.

Mobilajā lietotnē YouTube pieskarieties sava profila attēlam.

metodes, kā strādāt ar iespējām

Atlasiet vienumu Norēķini un maksājumi. Atlasiet vēlamo verifikācijas metodi, lai veiktu izmaiņas, un verificējiet savu kontu, izmantojot izvēlēto metodi. Ja atspējosiet pirkumu verifikāciju, ieslēdzot ātros pirkumus, opcija ieslēgta tikt veikti neautorizēti pirkumi.

kā robots tirgo iespējas

Atspējojot pirkumu verifikāciju, jūs uzņematies atbildību par visām maksām. Pirkumu verifikācijas atkārtota iespējošana Jebkurā laikā varat atkārtoti ieslēgt pirkumu verifikāciju, lai pastiprinātu aizsardzību pret nesankcionētiem vai nejaušiem pirkumiem. Lai atkārtoti iespējotu pirkumu verifikāciju, veiciet tālāk norādītās darbības.

tirdzniecības iespēju stratēģijas

Atlasiet vienumu Iestatījumi. Jūsu kontam tagad ir atkārtoti iespējota pirkumu verifikācija. Ja ātrie opcija ieslēgta tiek izslēgti, jums tiks prasīts verificēt katru pirkumu visās ierīcēs, kuras ir saistītas ar jūsu Google kontu.

kur nopelnīt naudu internetā pulksten 12

Skatiet arī