Opciju saturs

opciju saturs

Noklikšķiniet šeitlai uzzinātu, kā mērķauditorijas atlases iestatījumi tiks mainīti un ko varat darīt, lai sagatavotos.

Izmantojot satura izslēgšanas iestatījumus, varat atteikties no reklāmu rādīšanas noteiktu kategoriju vietnēs, videoklipos un mobilajās lietotnēs, kas nav piemērotas jūsu zīmolam. Šajā rakstā sniegti detalizēti norādījumi par satura izslēgšanas iestatīšanu jūsu kontā. Pirms darba sākšanas Ja nezināt, kas ir satura izslēgšana, vai neesat pārliecināts, kuri iestatījumi jums ir piemēroti, izlasiet rakstu Par satura izslēgšanu un vietņu kategoriju opcijām.

Satura izslēgšanas opcijas video kampaņām ir pieejamas kampaņas iestatījumos. Tālāk ir minētas pieejamās opcijas.

Iepriekšējā Google Ads saskarnē šie iestatījumi tika dēvēti par vietņu kategoriju opcijām reklāmas tīkla kampaņām. Video kampaņām automātiski ir iespējots standarta satura filtrs. Ja vēlaties to izslēgt, varat to atrast panelī Satura izslēgšana, kā aprakstīts opciju saturs tālāk.

opciju saturs

Uzziniet vairāk par standarta satura filtru. Satura izslēgšanas iestatīšana konta līmenī Konta līmeņa satura izslēgšana ir pieejama tikai jaunajā Google Ads saskarnē.

Sazinies ar mums

Navigācijas izvēlnē kreisajā malā noklikšķiniet uz Visas kampaņas. Lapas izvēlnē kreisajā malā noklikšķiniet uz Iestatījumi.

FOREX tirdzniecības platformas Anonīmas robotu binārās opcijas kā būt labs bināro opciju tirgotājs bitcoin investciju algoritms Lietotnē ietvertas reklāmas, kurās nav skaidri norādīts, ka lietotājs var piekļūt saturam bez abonementa ja šāda iespēja ir pieejama. Bērnu apdraudējums Nav atļautas lietotnes, kas tiek izmantotas citu lietotāju maldināšanai vai ir jebkādā veidā funkcionāli maldinošas, tostarp bet ne tikai lietotnes, kas ģenerē vai sekmē ID karšu datu, sociālās apdrošināšanas numuru, pasu, opciju saturs, kredītkaršu un autovadītāja apliecību datu ģenerēšanu. Sadarbības sākums - konta atvēršana korporatīviem klientiem. Papildinātās realitātes  PR lietotnēs LVS bitcoin naudas šausmīgs tirdzniecībai tostarp lietotnē izveidotai ziņošanas sistēmai ir jāaptver gan nevēlams PR LVS piemēram, seksuāla rakstura PR attēlsgan PR piesaiste sensitīvām atrašanās vietām piemēram, PR saturs, kas piesaistīts ierobežotas piekļuves zonai — militārai bāzei vai privātīpašumam, opciju saturs PR piesaiste varētu radīt problēmas īpašniekam.

Lapas augšdaļā noklikšķiniet uz Konta iestatījumi. Panelī Satura izslēgšana veiciet tālāk norādītās darbības. Noklikšķiniet uz Izslēgtais saturs un atlasiet sensitīva satura kategorijas, ko vēlaties izslēgt no visām reklāmas tīkla kampaņām.

opciju saturs

Noklikšķiniet uz Izslēgtie opciju saturs un iezīmes, lai atlasītu satura veidus un digitālā satura iezīmes, ko vēlaties izslēgt no reklāmas tīkla kampaņām. Šie iestatījumi tiks lietoti visām reklāmas tīkla kampaņām jūsu kontā.

 1. ETF un Opcijas Opcijas Opcija ir līgums, kas dod tiesības opcijas pircējam pirkt vai pārdot noteiktu aktīvu akciju, obligāciju, valūtas, procentu likmes, indeksus, preces utt.
 2. Satura izslēgšanas un vietņu kategoriju opciju iestatīšana - Google Ads Palīdzība
 3. Kā nopelnīt naudu, izmantojot mobilo internetu
 4. ETF un Opcijas | Banka Citadele
 5. Я уже объяснял тебе на прошлой неделе, что после всеобщего пробуждения Патрик и Наи относятся к Марии как к собственной дочери.
 6. Īstermiņa binārā opcija
 7. Reāls veids, kā nopelnīt lielu naudu
 8. Konsultants robots bināro opciju iegūšanai

Noklikšķiniet uz Saglabāt. Satura izslēgšanas iestatīšana reklāmas tīkla kampaņās Kampaņas izveide Lapas izvēlnē pa kreisi noklikšķiniet uz Opciju saturs.

Krājumu veidi

Noklikšķiniet uz pluszīmes pogas un pēc tam atlasiet Jauna kampaņa. Atlasiet vienu vai vairākus kampaņas mērķus. Ja neviens mērķis neatbilst jūsu vajadzībām, atlasiet Izveidot kampaņu bez mērķa.

 • Iespēju līgumi Options Veic ieguldījumus vai ierobežo riskus ar iespēju līgumiem Iespēju līgums opcija pircējam dod tiesības, bet neuzliek pienākumu iegādāties vai pārdot noteiktu aktīvu noteiktā laika periodā un par noteiktu cenu.
 • Cik daudz naudas viņi nopelna dienā
 • Awesome oscllator bināro opcijas
 • Norāda, ka kopētajiem datiem netiks lietota matemātiskā darbība.
 • Labas stratēģijas binārām opcijām 2022. gadam
 • Iespēju līgumi (Options) - Swedbank
 • Ziņot par atbalsta krāpniecību Vienmēr ir atlasīt opciju "Faila saturu", sākuma ekrāns ir tukšs vai dators sasalst, kad sākuma Windows 8.

Ja šī darbība neatbilst tam, ko redzat savā kontā, vispirms atlasiet kampaņas veidu un pēc tam — mērķi. Uzziniet vairāk par mērķiem jaunajā Google Ads saskarnē.

Zvanot brokerim, lai nopirktu vai pārdotu akcijas, jums jāsniedz sekojoša informācija: parole; investīciju konta numurs un klienta vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums, ko var izmantot papildus identifikācijai informācija par interesējošo akciju: akcijas emitenta nosaukums uzņēmuma nosaukums, kas emitējis akcijas issuer opciju saturs simbols akcijai piešķirtais burtu kods ticker symbol vai ISIN kods International Securities Identification Number — starptautisks vērtspapīru identifikācijas numurs. Piemērs 1.

Atlasiet kampaņas veidu Reklāmas tīkls. Ievadiet nepieciešamo informāciju, lai izveidotu kampaņu.

opciju saturs

Lai atvērtu paneli, noklikšķiniet uz Satura izslēgšana. Veidojot reklāmas tīkla kampaņu, sākotnēji ir pieejamas tikai digitālā satura iezīmes. Atlasiet digitālā satura iezīmes, ko vēlaties lietot kampaņai.

opciju saturs

Izveidojiet reklāmu kopu un reklāmas neobligāti. Noklikšķiniet uz Izveidot kampaņu.

opciju saturs

Skatiet arī